Konferencja dotycząca innowacji społecznych w polityce rodzinnej

15 Maja 2014
Zapraszamy na konferencję dotyczącą innowacji społecznych w polityce rodzinnej. Spotkanie odbędzie się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w dniu 26 maja 2014 r. w godz. 10.00 – 15.00.

Podczas konferencji odbędą się dwa panele tematyczne:  Równość, rodzina, praca – dobre praktyki w godzeniu ról zawodowych i rodzinnych oraz Polityka państwa wobec rodzin potrzebujących wsparcia.

Konferencja organizowana jest we współpracy z Ambasadą Finlandii. Podczas jej trwania zaprezentowana zostanie publikacja „100 fińskich innowacji społecznych”, która została wydana w języku polskim przy wsparciu Ambasady Finlandii.
 
Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni posłowie/anki, przedstawiciele/ki administracji rządowej, organizacji pozarządowych, a także środowiska naukowego.
 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na e-mail: piotr.ozga [at] kprm.gov.pl w terminie do dnia 24 maja 2014 r. Bardzo prosimy o przesłanie następujących danych:

 

Imię nazwisko funkcja pełna nazwa organizacji ulica nr kod pocztowy miasto marka i nr rejestracyjny samochodu w przypadku chęci parkowania przed budynkiem KPRM

Dodatkowo osoby, które chcą skorzystać z parkingu przed budynkiem KPRM proszone są o wpisanie danych samochodu (marka i nr rej).

Jednocześnie informujemy, że ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia po terminie nie będą honorowane.